BAYİ PANELİNE HOŞ GELDİNİZ...

Kurumsal

Laboratuvar

Fabrikamızın modern laboratuvarında hammadde girişinden ürün çıkışına kadar geçen süreç içerisinde; çok kapsamlı kontrol, proses ve performans testleri uygulamak suretiyle ürün tasarım doğrulaması ve çeşitli tesler yapılmaktadır. Partüküllerin akışkandan süzülmesi verimlilik testleri, filtre geçirgenliği, su, nem ve ısı değişimine dayanım ve kullanım ömrü gibi birçok farklı test laboratuvarlarımızda yapılmaktadır.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansının onayladığı proje ile Fabrikamıza yeni aldığımız son sistem Multi pass Test Cihazında ; ISO 16889, ISO 19438, ISO 4548-12 Yağ, Yakıt ve Hidrolik Filtrelerinin, Filtreleme etkinliği ve kapasitesi gibi tüm önemli testler artık laboratuvarımızda yapılmaktadır.

LABORATUVAR POLİTİKAMIZ

Ferra Filtre A.Ş Deney Laboratuvarı olarak,amacımız deney(test) hizmetlerimizin gizli, hatasız, güvenilir olmasını güvence altına almaktadır.

Hatasız çalışma prensiplerini benimsemiş, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız ile, güvenilir deney (test) hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

Akreditasyon kapsamında gizlilik ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak, doğru ve değişmez kalitede deney (test) hizmeti vermek.

Deney Laboratuvarımızın kalite ile ilgili hedefleri doğrultusunda, yönetim sisteminin gelişimini ve devamlılığını sağlamak.

Deney (test) hizmetlerimizde görev alan çalışanlarımızın, Laboratuvar Yönetim Sistemi gerekliliklerini öğrenmesini ve uygulamasını sağlamak.

ISO/IEC 17025 standardının gereklerini yerine getirerek yönetim sistemini oluşturmak, sürekli iyileştirmek ve etkinliğini sağlamak.

FERRA FILTRE DENEY TALEP FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ
LABORATUVAR TEST (DENEY) LİSTESİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ